MENU O FIRMIE OFERTA DOKUMENTY KONTAKT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji


Oferujemy usługi spedycyjne oraz przewozy krajowe i międzynarodowe na terenie Europy. Nowoczesna flota ciągników siodłowych SCANIA spełniająca normę EURO 6 jest naszym ogromnym atutem. Samochody są wyposażone w naczepy typu „firanka” z rozsuwanymi bokami i dachem o średniej kubaturze 90 m3, 13.6 m długości oraz tonażu do 25 t.

Każde auto posiada nadajnik GPS, dzięki któremu mogą Państwo być na bieżąco informowani o lokalizacji zamówionego ładunku.

Codziennie klienci powierzają nam towary do obsługi transportowej. Wszelkie procesy zachodzące w naszej firmie są realizowane i kontrolowane w ramach nowoczesnego systemu informatycznego. W jego skład wchodzą narzędzia od standardowej obsługi procesów logistycznych aż do profesjonalnej obsługi indywidualnych wymogów.

Elastyczność to nasza główna cecha w podejściu do potrzeb naszych klientów. Szeroka gama standardowych usług, którą oferujemy może być modyfikowana oraz dostosowana dla każdego klienta indywidualnie. Modyfikacje mogą dotyczyć struktury cennika, formy i trybu przekazywania zleceń, zakresu dodatkowych prac do wykonania oraz odbioru i dostaw o specjalnej porze.

Grupa TDK Transport

TDK TRANSPORT SP. Z O.O.
Skiereszewo 22b
62-200 Gniezno

Projekt i wykonanie - www.SERWIS-MYSZKA.pl - 2018